Kurzy.cz Světové trhy ATX Změna {value}% Objem: {value}milKč Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč CAC 40 Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Hang Seng Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč

AKTUÁLNÍ KURZ:

OPF Globální
ke dni 12. 01. 2018
Aktiva fondu: 1706 mil. Kč
Aktuální kurz fondu: 2.2149 Kč
 
Výkon od vzniku: +140.96 %
Výkon od počátku roku: +2.29 %
Výkon za 6 měsíců: +5.83 %
Výkon za 12 měsíců: +19.16 %
Vyplňte tento formulář:
Novinky Výkonnost OPF

Předchozí výkonnost fondu nezaručuje stejnou výkonnost v budoucím období. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat, a není zaručena návratnost původně investované částky.


Poslání, strategie a cíle OPE globální

Nevyhledáváme krátkodobé zisky, ale dlouhodobě investujeme do perspektivních, podhodnocených, kapitálově silných titulů se stabilním růstem tržeb, peněžních toků a zisku.

Investiční strategie fondu

V budoucnu hodláme dosáhnout vysoké výkonnosti dlouhodobou investicí do perspektivních, podhodnocených, kapitálově silných titulů se stabilním růstem tržeb, peněžních toků a zisku. Proto jsme vyvinuli unikátní model pro oceňování akcií „Prosperita Sector Fundamental Analysis“, který pro každou společnost sleduje a vyhodnocuje širokou škálu ekonomických údajů.

Dlouhodobé cíle fondu

Na základě podrobných ekonomických rozborů a jejich vyhodnocení jsme si stanovili pro příštích pět let (do 31.12.2016) zejména tyto cíle:

  • překonávat v pětiletém období svým výkonem průměrnou výkonnost akciových trhů,
  • překonávat výkonnost spořících účtů i stavebního spoření,
  • překonávat výkonnost konkurenčních penzijních i smíšených fondů,
  • současně se chceme chovat vstřícně k podílníkům investujícím na studium, pro pořízení bydlení, důchod i pro případ pojistné události.