Otevřený podílový fond Prosperita globální vznikl jako projekt optimálního zhodnocování volných finančních prostředků manažerů a podniků skupiny Prosperita. Při průzkumu, jak dlouhodobě nejvýnosněji investovat, byly vytipovány investice do akciových titulů, když americký akciový trh dosahoval v letech 1928 až 2011 průměrné roční zhodnocení 11,20 % a investice 100 USD do akcií k počátku roku 1928 by v závěru roku 2011 činila 166 787 USD.

Od svého založení 10. 8. 2001 fond Prosperita vykázal k datu 29. 01. 2021 zhodnocení aktiv o + 133.53 % a celková výše majetku činí ke stejnému datu 1383 milionů Kč. Spoluvlastníky aktiv ve fondu jsou především generální a obchodní ředitel holdingu, jednotlivé podniky holdingu, VIP manažeři, řadoví zaměstnanci holdingu, ale i řada VIP osob z Moravskoslezského regionu. Ti všichni spoléhají na růst hodnoty zahraničních aktiv a odpovídající zhodnocení svých podílů. Podílový fond Prosperita globální si klade za cíl být dlouhodobě výnosnější a přístupnější forma investice než

  • stavební spoření,
  • penzijní připojištění a
  • poskytnout výhodnou formu životního zajištění pro každého účastníka.

Připojte se k nám! Využijte nabízenou příležitost a staňte se VIP investorem.

Ing. Miroslav Kurka
generální ředitel

Upozornění: Předchozí výkonnost fondu nezaručuje stejnou výkonnost v budoucím období. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat, a není zaručena návratnost původně investované částky.